O blogu

Hm. Dlaczego powstał ten blog?

Przede wszystkim dlatego, że pamięć jest ulotna. Przekonuję się o tym za każdym razem, gdy próbuję przywołać w pamięci moje rowerowe wyjazdy, które rozpoczęłam dopiero dwa lata temu.  Czasem tylko zrobione zdjęcia okazują się być jedynym drogowskazem w korytarzach wspomnień, do miejsc gdzie udaliśmy się na dwóch kółkach. Skoro pamięć mam dobrą ale krótką, to dlaczego nie pisać?

Pisać ale o czym?

Przede wszystkim o moich rowerowych wypadach i eskapadach. Tych, które już za mną i tych przede mną. Tych w kraju i zagranicą. Wypadach na dzień, wycieczkach na weekend, długich wyprawach. O urokliwych i ciekawych miejscach, trasach i szlakach rowerowych. O zdobytych doświadczeniach, poznanych ludziach, przygodach w trasie. Krótko mówiąc: o turystyce rowerowej!


krajObrazy

Rowerowe wycieczki i podróże, to nie tylko radość z jazdy samej w sobie. To także możliwość fotografowania tych „smaczków”, których nigdy nie dostrzeglibyśmy zza szyb naszych samochodów. To miejsca, które zachwycają, obiekty które inspirują, przyroda która urzeka…
Na moim blogu zamieszczam więc fotografie malowniczych, urokliwych miejsc i obiektów, przyciągających oko mojego kompana większości rowerowych podróży.

Tak więc bierz przygodę pod pachę i ruszaj ze mną! Nie tylko wytyczonym szlakiem 🙂

No Comments

 • mosorczyk 29 lipca 2016 at 16:54

  Ja z tych samych powodów zakładałem bloga. Na pewno, żeby nie utracić wspomnień i żeby pomagać ludziom w organizacji ciekawych wyjazdów.

  Reply
  • rowerowy kRaj 30 lipca 2016 at 00:16

   No właśnie. Czerpiemy od innych, to czego inni mają nie czerpać od nas 🙂

   Reply

Nasunęła Ci się jakaś myśl? Podziel się nią tutaj :)